Integracja Evernote + Salesforce

Zrzut ekranu aplikacji Salesforce na komputerze stacjonarnym, z nakładką integracji z Evernote

Szybko znajduj informacje, bez wysiłku zapewniaj przejrzystość i zwiększaj produktywność dzięki integracji Evernote Teams z Salesforce.

Połącz się przez Wsparcie Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zrzut ekranu aplikacji Salesforce na komputerze stacjonarnym, z nakładką integracji z Evernote

Spójne doświadczenie

Integracja Evernote Teams + Salesforce to jedno miejsce dla wszystkich informacji, których Twój zespół potrzebuje do odniesienia sukcesu. Połącz różne typy danych, dodawaj notatki ze spotkań, skanuj wizytówki i zgromadź materiały sprzedażowe w jednym miejscu, nie wychodząc z Salesforce. Uzyskuj dostęp do wszystkich informacji w biurze i poza nim. Zapewnij swoim partnerom dostęp do aktualnych informacji w jednym miejscu, nawet jeśli nie mają oni dostępu do Salesforce.

Czego oczekiwać

DOSTĘP DO INFORMACJI

Nigdy więcej nie sprawiaj wrażenia nieprzygotowanego. Cała wiedza Twojej organizacji na temat potencjalnych klientów, kontaktów, kont i szans jest scentralizowana i łatwo dostępna.

UDOSTĘPNIANIE W CAŁEJ ORGANIZACJI

Połącz ludzi, zespoły i dane wykraczające poza dane zapisane w rekordach Salesforce. Notatki są automatycznie synchronizowane i możliwe do przeszukiwania zarówno w Evernote, jak i Salesforce.

RÓB ŚWIETNE NOTATKI

Nieważne, jak robisz notatki — na tablicy, w notatniku, na karteczkach czy nawet na serwetce — Evernote przechowa je wszystkie i połączy z dowolnymi rekordami w Salesforce.

Mniej szukania, więcej sprzedawania

Przestań robić dwa raz to samo. Notatki utworzone w Salesforce automatycznie pojawiają się w dzienniku aktywności, dzięki czemu Twój przełożony będzie dokładnie wiedział, na jakim etapie projektu jesteś i jak wydajnie pracujesz, bez dodatkowej pracy dla Ciebie.

Ulepsz do planu Evernote Teams

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać tę integrację, rozmawiając z naszym doświadczonym zespołem sprzedaży.