Wspieranie zarządzania przepływem pracy za pomocą Evernote Teams

Ilustracja przedstawiająca pracownika biurowego piszącego w notesie przed laptopem, ilustrująca Evernote Teams jako rozwiązanie do zarządzania przepływem pracy

Dostosuj zarządzanie przepływem pracy

Sukces to nie tylko to, co robi, ale i jak robi Twój zespół. Przyznajmy, że czasami procesy bywają chaotyczne. Poszczególne projekty i rezultaty są w różnych fazach. Informacje są ukryte w gąszczu narzędzi i aplikacji. Wiele osób musi ze sobą współpracować. Czasami zarządzanie przepływem pracy to zbyt dużo pracy, a za mało przepływu.

Dzięki Evernote Teams możesz pracować tak, jak chcesz. Twórz obszary, które działają jako kokpity lub przestrzenie robocze, w których można śledzić realizowane projekty, harmonogramy wydawnicze i plany sprzedaży. Korzystaj z list rzeczy do zrobienia, przypinanych notatek i znaczników, aby delegować zadania i sprawnie poruszać się po procesie - Twoim procesie. Gdy wszystko jest w jednym miejscu, zawsze możesz odpowiedzieć na pytanie: „Na jakim etapie jesteśmy w tej sprawie”. A Twój zespół może przestać martwić się o organizację i zacząć działać.

Dowiedz się, jak funkcjonuje Twoja firma

Image of two office workers looking at a whiteboard and a laptop, depicting software enhancing a business process workflowTo pojęcie, które jest często przywoływane, ale czym tak naprawdę jest przepływ pracy? Zasadniczo, są to kroki wykonywane w każdym procesie, od początku do końca. W firmach funkcjonują sformalizowane procesy przepływu pracy, określone w politykach i procedurach, takie jak zatrudnianie, rozliczanie i procesy sprzedaży. Możesz jednak stosować również bardziej doraźne przepływy pracy, takie jak kreatywne opracowanie nowej kampanii marketingowej lub po prostu „Czyja kolej na zakup kawy?”.

Zarządzanie przepływami pracy polega na wykorzystaniu cyfrowych narzędzi do ich ustrukturyzowania. Dzięki aplikacji do zarządzania przepływami pracy, która centralizuje i organizuje różne projekty, Twoje zespoły mogą pracować wydajniej i z większą przejrzystością.

Evernote Teams obsługuje przepływy pracy, które są dla Ciebie wygodne

Dzięki prostocie obsługi Evernote i elastycznym narzędziom organizacji pracy możesz samodzielnie stworzyć system zarządzania, odpowiednim dla Ciebie, przepływem pracy. Organizuj zespoły, procesy i informacje tak, aby dopasować je do swoich potrzeb. Evernote Teams to centrum, które można dostosować do różnych środowisk i zastosowań - od projektowania butów rowerowych po zarządzanie relacjami z klientami (CRM), planowanie zasobów ludzkich (HR) i wiele innych.

 • Wszystko w jednym miejscu
  Używaj notatek, notatników i obszarów jako lekkiego systemu CRM, aby śledzić każdy kontakt z klientem. Dynamiczne notatki ułatwiają przechowywanie dokumentów - umożliwiają zapisywanie nagrań głosowych, notatek odręcznych, dokumentów dowolnego rodzaju, a nawet zdjęć tablic i wizytówek. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz korzystając z funkcji przeszukiwania plików PDF i dokumentów, a także przeszukiwania pisma odręcznego. Ponadto Evernote Teams integruje się bezpośrednio z Outlookiem, Gmailem, Dyskiem Google, Salesforce, Slackiem, Microsoft Teams i innymi istotnymi elementami Twojego stosu technologicznego, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do notatek i udostępniać je w niemal każdym systemie i środowisku.

 • Komunikacja i współpraca w zespole
  Dzięki obszarom i znacznikom każda informacja zawarta w notatce może być udostępniona najbliższym współpracownikom, a także innym zespołom, działom i osobom pełniącym różne funkcje. Przypięte notatki i sekcja „Co nowego” w obszarze zwracają uwagę na ostatnie aktualizacje, status projektu i niezmiennie aktualne komunikaty. Szablony ułatwiają organizowanie i udostępnianie programów spotkań, celów projektu i przeglądów tygodniowych. Dzięki obszarom i notatnikom kontrahenci i współpracownicy zewnętrzni mogą być w kontakcie z resztą zespołu, a jednocześnie bezpiecznie przechowywać treści firmowe w środowisku Evernote Teams.

 • Rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi

  • Delegowanie zadań
   Przydzielaj i śledź zadania z wykorzystaniem naszych szablonów obszarów odpowiedzialności i zarysu projektu. Aktualizacje będą automatycznie pojawiać się w sekcji „Co nowego” w obszarze zespołu, dzięki czemu wszyscy będą na bieżąco z postępem prac.

  • Listy rzeczy do zrobienia
   Twórz własne listy kontrolne w notatkach lub skorzystaj z naszego bardziej szczegółowego szablonu macierzy Eisenhowera, aby uporządkować zadania i rzeczy do zrobienia według priorytetów. Przeszukuj wszystkie notatki według ukończonych lub nieukończonych zadań, aby błyskawicznie ocenić postępy poszczególnych osób lub zespołów.

  • Śledzenie przepływu pracy
   Elastyczność Evernote Teams pozwoli Ci śledzić poszczególne czynności i etapy w dowolny sposób. Wykorzystaj znaczniki i konwencję nazewnictwa notatek, aby określić etapy projektu (pilne, wstrzymane, w toku itd.). Możesz też wykorzystać obszary i notatniki do odgraniczenia etapów projektu, przenosząc notatki z jednego obszaru lub notatnika do drugiego, aby wskazać postęp.

Uprość, aby Twój zespół mógł skupić się na postępie w pracy

Rozpocznij darmowy okres próbny

Zwiększ wydajność pracy

 • Znajduj szybko wszystko, czego potrzebujesz.
  Dzięki skanowaniu dokumentów możesz zapisać wszystko w formie cyfrowej notatki. Szukaj tekstu w dokumentach i obrazach dzięki funkcji przeszukiwania plików PDF i dokumentów, a nawet pisma odręcznego. Pozyskiwanie danych i odkrywanie informacji jest znacznie łatwiejsze dzięki zaawansowanej składni wyszukiwania, która pomaga szybko znajdować rzeczy przez zawężanie wyników wyszukiwania.

 • Zarządzanie wiedzą.
  Użyj obszarów dla projektów i zespołów, aby umieścić w nich wszystkie istotne notatki i dokumenty. Synchronizuj je między użytkownikami i urządzeniami (nawet w trybie offline). I zachowaj wszystko po ukończeniu projektu. Każda osoba związana z projektem lub zespołem ma zawsze dostęp do najnowszych informacji, niezależnie od tego, gdzie pracuje.

Posuwaj projekty do przodu i przygotuj się na to, co będzie dalej

Grafika przedstawiająca żarówkę, symbolizująca elastyczność Evernote Teams, polegającą na umożliwieniu zespołom kreowania własnych idei zarządzania przepływem pracy online

Organizuj pracę według fazy projektu, etapu przygotowań lub jakiejkolwiek innej kategorii, o której pomyśli Twój zespół.

Ilustracja przedstawiająca notatki z listą kontrolną, obrazująca używanie narzędzi przepływu pracy Evernote Teams do śledzenia postępu prac

Elastycznie przenoś treści pomiędzy etapami, aby śledzić postępy pracy od „robienia” do „zrobienia”.

Grafika przedstawiająca cztery strzałki skierowane do wnętrza okręgu, obrazująca użycie komunikacji w zespole

Ogranicz liczbę spotkań, szybko informując członków zespołu o aktualnych wydarzeniach.

Grafika przedstawiająca wykres słupkowy, liniowy i kołowy, obrazująca wykorzystanie oprogramowania do integracji przepływu pracy do pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie

Integracja z Salesforce, Dokumentami Google i innymi aplikacjami umożliwia dopasowanie się do stylu pracy Twojego zespołu.

Uprość, aby Twój zespół mógł skupić się na postępie w pracy

za użytkownika miesięcznie

Start free trial