EVERNOTE HAKKINDA

Beyninizin bir uzantısı

Kurucumuz Stepan Pachikov şu anda Evernote haline gelmiş olan fikir üstünde çalışırken, insan beyninin yerine getirdiği şu üç işlevin farkına vardı: Geçmişi hatırlamak, bağlantı kurmak ve gelecek için yeni fikirler yaratmak

Her şeyi hatırlayın

Evernote, teknolojiyle birlikte gelen, büyüyen bir soruna çözüm bulmak amacıyla kurulmuştur: Bilginin hacim ve hızının sürekli arttığı bir dünyada nasıl başarılı olunur?

İstediğiniz her şeyi başarın

Günümüzde insanlar aşırı yoğun bilginin altında eziliyor ve bununla nasıl baş edecekleri konusunda endişe duyuyor. Evernote, insanların, asıl önemli olan konularda ilerleyebilmeleri için hemen odaklanmalarına yardımcı oluyor.

Her zamankinden daha iyisini başarın

Evernote dijital kişisel verimlilik akımını başlattı ve o zamandan beri de büyüyor. Dünya genelinde 225 milyondan fazla kişi, her gün 25'ten fazla farklı dilde kullanılan Evernote'u keşfetti.

Birçok arka plan, tek bir Evernote.

Farklı bakış açılarının daha iyi fikirlere yol açtığına inanıyoruz. Evernote'ta, tüm çalışanların kendilerini gerçekleştirebilecekleri, daha güvenilir ve ortak çalışmaya dayalı bir ortam yaratabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Evernote'ta Kariyer Olanaklarını Görün»

Stepan Pachikov

EVERNOTE'UN KÖKENİ

kurucu Stepan Pachikov ile

Basından Sorular

Son şirket istatistiklerimizi, resimlerimizi ve logolarımızı arıyorsanız, marka varlıklarımız kısmına göz atın. Basın ve demeçlerle ilgili diğer sorularınız için lütfen press@evernote.com adresinden iletişim kurun. Tüm diğer sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Marka Yönergeleri

Aşağıdaki marka yönergeleri; ticari markalar, logo ve/veya içerik de dahil olmak üzere Evernote'un marka ve varlıklarının uygun kullanım ve işletimini temin etmek üzere oluşturulmuştur. Markalarımızdan işbu yönergelerde belirtilmeyen şekillerde istifade etmek için, lütfen amaçlanan kullanımın görsel bir örneğiyle birlikte, brand@evernote.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Evernote Corporation; Redwood City, Kaliforniya'da merkezi ve Austin (Texas), Bothell (Washington), San Diego (Kaliforniya), Santiago (Şili), Yeni Delhi (Hindistan) ve Tokyo (Japonya)'da ofisleri bulunan, küresel bir özel şirkettir.

Evernote'a hazır mısınız?