Evernote'u tanıyın

Evernote, yapılacaklar listesini takip edebilmekten, programınıza bağlı kalabilmenize kadar her bir aşamada kaosa düzen getirmenize yardımcı olur.

Görevler özelliğini kullanarak yapılacakları yapılanlara çevirin

Notlarınızda yapılacaklar listesi oluşturup, bunları istediğiniz şekilde yöneterek her şeye hakim olun. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için son tarihler ve hatırlatıcılar ekleyin.

Gününüze hevesle başlayın

Ana Ekran, ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyacınız olan bilgileri gösterir, böylece güne net bir görüşle ve daha az stresle başlayabilirsiniz.

Takviminizin sizin için çalışmasını sağlayın

Evernote ve Google Takvim'i bağlayın ve her anınızı en iyi şekilde değerlendirmek için programınızı ve notlarınızı bir araya getirin.

Sizin için en uygun Evernote planını bulun.

Başlayın

Her zaman yanınızda, her zaman senkronize

Önceden önemli olan, şu anda önemli olan veya ileride önemli olabilecek her şeyi kaydedin ve bunlara tüm cihazlarınızdan erişin.

Aramaya daha az, yapmaya daha fazla zaman harcayın

Tam olarak ihtiyacınız olanı, ihtiyaç duyduğunuz anda bulun. Resimlerin ve belgelerin içine bakın ve daha hızlı erişim için arama terimlerini kaydedin.

Web için "kaydet" düğmeniz

Çevrimiçiyken bulduğunuz önemli şeyleri kaydedin. Web sayfalarını, makaleleri veya PDF'leri kırpın ve Evernote'ta saklayın; üstelik reklamsız, aranabilir ve sonsuza kadar saklanabilir halde!

Şablonlarla zamandan tasarruf edin

Evernote'un uygulaması kolay not şablonları her türlü ihtiyacınıza uygundur. Ücretsizdirler, tamamen özelleştirilebilirler ve sınırsızca yeniden kullanılabilirler.

Kağıtsız çalışın

Kullanım kılavuzlarından garanti bilgilerine, biniş kartlarına ve makbuzlara kadar, her şeyin, daha sonra ihtiyacınız olduğunda elinizin altında olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayın.

İş akışınıza uyacak şekilde tasarlandı

Evernote; Google Drive, Slack ve Microsoft Teams gibi favori uygulamalarınızla entegre olur, böylece beyin fırtınasından uygulamaya kadar tüm aşamalarda daha üretken olabilirsiniz.

Evernote'u size özel hale getirin. Şimdi planınızı bulun.

Planları karşılaştır

Evernote Blog'da daha fazlasını keşfedin

Evernote'un hayatınızı organize etmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Başarıyı Yeniden Tanımlamak ve Yaşamınızda Mutluluğu Bulmak

Evernote'u İstediğiniz Gibi Çalıştırmanın 6 Yolu