Evernote Teams + Microsoft Teams Entegrasyonu

Evernote ve Microsoft Teams entegrasyonunun ekran görüntüsü

Önemli ögeleri düzenli ve her yerden erişime hazır tutarak ekip işbirliğini ve üretkenliği artırın.

Uygulama Entegrasyonunu Alın Satış Bölümü ile Görüşün

Evernote ve Microsoft Teams entegrasyonunun ekran görüntüsü

Ekip çalışması artık daha kolay

Ekibinizin en iyi çalışması tek bir yerde bulunmadığından, Evernote Teams tüm içeriğe doğrudan sohbet dizinizden erişmenize olanak tanır, böylece konuşmalara daha fazla bağlam kazandırabilir, fikirleri eyleme dönüştürebilir ve daha iyi işbirliğinin sizi nereye vardırdığını görebilirsiniz.

Beklenebilecekler

Her şey tek bir yerde

Herkesin aynı bilgilerden gerçek zamanlı olarak çalışabilmesi için, konuşmalar, araştırmalar, toplantı tutanakları ve daha birçok şey dahil, tüm kayıtlı içeriği kolayca arayın, alın ve paylaşın.

Daha İyi İletişim

Sohbet ederken aynı anda Evernote Teams notlarınıza da erişerek projelerin tüm bağlamını görün. Dahası, bir ekip görüşmesinde hem özel hem de genel notları paylaşabilirsiniz.

Herhangi Bir Yerden Birlikte Çalışma

Tek bir sekmeden içeriğine tam erişim (düzenleme özelliği dahil) için bir konuşmaya bir not sabitleyin, böylece hiçbir zaman uygulamalar arasında geçiş yapmak zorunda kalmazsınız ve her zaman konuyla ilgili ve anında sohbet oturumundan çalışma oturumuna geçmeye hazır olursunuz.

Evernote, Outlook İle Entegredir

E-postaları doğrudan not defterlerine kaydedin, ardından Evernote Teams içeriğini tek tıklamayla Outlook'tan paylaşın. Önemli konuşmaların hatırlandığından ve kolayca bulunabileceğinden, dolayısıyla gerekli adımları atabileceğinizden emin olmanın en basit yolu budur.

İş Yerinde Evernote Kullandığınız Halde Evernote Teams'i Kullanmıyor musunuz?

Deneyimli satış ekibimizle sohbet ederek bu entegrasyondan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.