Evernote Salesforce Entegrasyonu

Salesforce'un, Evernote entegrasyon yer paylaşımıyla masaüstü cihazda betimlenen ekran görüntüsü

Evernote Teams Salesforce entegrasyonu ile hızlı arama yapın, kolayca şeffaflık sağlayın ve üretkenliği artırın.

Destek aracılığıyla bağlanın Satış Bölümü ile Görüşün

Salesforce'un, Evernote entegrasyon yer paylaşımıyla masaüstü cihazda betimlenen ekran görüntüsü

Sorunsuz bir deneyim

Evernote Teams + Salesforce entegrasyonu, ekibinizin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu tüm bilgilerin toplanabildiği tek bir alandır. Salesforce'tan ayrılmadan çeşitli veri türlerini bağlayın, toplantı notları ekleyin, kartvizitleri tarayın ve satış teminatlarını tek yerde toplayın. Tüm bunlara ofisten veya yoldayken bile erişin. Salesforce'a sahip olmasalar bile, paydaşları tek bir yerden güncellemelerden haberdar edin.

Beklenebilecekler

BİLGİYE ERİŞİM

Bir daha asla hazırlıksız görünmeyin. Kuruluşunuza ait tüm bilgiler tek yerde toplanır ve olası satışlar, ilgili kişiler, hesaplar ve fırsatlar için erişilebilir.

TÜM KURULUŞUNUZLA PAYLAŞIN

Salesforce kayıtlarında depolananların da ötesinde kişileri, ekipleri ve içeriği birbirine bağlayın. Notlar otomatik olarak senkronize edilir ve hem Evernote hem de Salesforce'ta aranabilir hale gelir.

HARİKA NOTLAR ALIN

Notları nasıl almanız gerektiği konusunda endişelenmeyin - yazı tahtası, defterler, yapışkanlı kağıtlar ve hatta bir peçete üstunde bile olsalar, Evernote hepsini saklar ve Salesforce kayıtlarına bağlar.

Aramak için daha az, satış için daha fazla zaman

Etkinlik tekrarına son verin. Salesforce'ta oluşturulan notlar otomatik olarak etkinlik günlüğünüzde görünür, böylece sizin fazladan bir iş yapmanıza gerek kalmadan, patronunuz ne kadar üretken olduğunuzu ve bir projede hangi aşamada olduğunuzu tam olarak bilir.

Evernote Teams'e Yükseltin

Deneyimli satış ekibimizle sohbet ederek bu entegrasyondan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.