Evernote Teams ile araştırmaları organize edin ve bilgileri paylaşın

Evernote Teams, ekiplerin yapılan araştırmaları biriktirmesine, bilgiyi paylaşmasına ve korumasına yardımcı olur

Araştırmaları biriktirin ve bilgiyi etkili bir şekilde yönetin 

Tamamlanan her projenin arkasında, onu gerçekleştirmeye yönelik zengin bir araştırma ve problem çözme süreci vardır. Ancak masaüstü bilgisayarlardaki ve yer imli web sayfalarındaki dosyalardan el yazısı notlara ve e-postayla gönderilen makalelere kadar, bu bilgiler insanlar ve uygulamalar arasında dağılmıştır. Yıllar geçtikçe ve ekipler değiştikçe bu değerli bilgiler kaybolur. 

Evernote Teams, araştırmanızı organize etmenize, ekip arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve gelecekteki projelerde uygulamanıza yardımcı olur. İster not almak, web sayfalarını kırpmak veya isterse belge eklemek şeklinde olsun, fikirleri istediğiniz gibi toplamak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği elde edin. Aksi halde kaçıracabileceğiniz bağlantıları kurabilmek için tüm şirket genelinde arama yaptırın. Evernote'un bilgi merkeziniz olmasıyla, şirkete ait bilgiler daha kullanışlıdır ve ekibinizdeki kişiler ayrılsa bile şirkette kalır.

Bilgi yönetimi neden önemlidir?

Yol boyunca öğrendiklerini değerlendirmek için geriye bakmadan birbiri ardına bir dönüm noktasına odaklanan her bir ekibiyle, işletmeler ileriye bakma eğilimindedir. Ancak her büyük proje, var olduğunu bilseler, diğer ekipler için paha biçilmez olabilecek araştırmalar içerir. Pazarlama bölümünün bir sabit diskinde, müşteri davranışına ilişkin, Üretim bölümünün bir sonraki sürümünü iyileştirmesine yardımcı olabilecek veriler bulunuyor olabilir. Finans bölümü, Satış bölümünün öngördüğünün yakınından bile geçmeyen bir kazanç hedefine odaklanmış olabilir. 

İyi bir bilgi yönetimi çözümü size iki önemli şekilde yardımcı olur:

 • Durumsal Farkındalık
  Dağınık bilgi parçalarını şirket için, faydalı içgörülere dönüştürün. Etkili bilgi paylaşımı, şirketteki herkesin, diğerlerinin katkıda bulunduğu bilgileri ve fikirleri, bireysel ekiplerin veya bir bütün olarak işletmenin çalışmasına rehberlik edebilecek, daha büyük bir resimde bir araya getirmesine olanak tanır.

 • Arttırılmış Üretkenlik
  Sıkıcı ve zaman alan görevleri tekrarlamaktan kaçının. Doğru yapıldığında, araştırma yavaş ilerler. Amaca uygun olanı bulmadan önce on farklı yoldan gidebilirsiniz. İyi bir fikir yönetimi çözümü, insanların iş arkadaşlarının daha önce zaten buldukları yanıtları ararken sayısız saatler harcamamalarını sağlamanıza yardımcı olur.

Araştırma için bilgi toplamaktan noktaları birleştirmeye gidin

Ücretsiz Deneme Sürümünü Başlatın

Merkezi fikir yönetiminin faydaları

Şirketinizin fikirlerini biriktirip saklamak yeterli değildir - kolayca bulunmaları da gerekir. Bunun anlamı, bilgi yönetimi çözümünüzün araştırmayı hem yapılandırılmış hem de aranabilir tek bir yerde organize etmesi gerektiğidir. Bu, işletmenizi birkaç önemli yoldan güçlendirir:

 • Geliştirilmiş iletişim
  Herkes başkalarının ne yaptığından ne kadar haberdar olursa, ilgili fikirlere katkıda bulunmaları da o kadar kolay olur. Bu, toplantıları daha etkili hale getirir ve görevler arası işbirliğini teşvik eder. 

 • Daha hızlı problem çözme
  Bir proje bir engelle karşılaştığında, projeyi üstlenenler, diğerlerinin benzer bir sorunu olup olmadığını çabucak görebilir ve tekerleği yeniden icat etmelerine gerek kalmadan, onların bu sorunu nasıl çözdüklerini öğrenebilirler.

 • Verimli süreçler oluşturma
  Ekipler meslektaşlarının başarısından yararlanabilir. Bir grup verimli bir süreç veya iş akışı oluşturduğunda, diğerleri bunu bir şablon olarak kullanabilir ve kendi amaçlarına uyarlayabilir.

Evernote Teams, bilgi toplamayı ve araştırma düzenlemeyi kolaylaştırır

 • Not Defterleri
  Not defterleri belge yönetiminizi özelleştirmenize olanak tanır. Notlarınızı, proje adı, çalışan adı, mali üç aylık dönem veya ekibiniz için anlamı olan herhangi bir başka kategoriye göre organize edebileceğiniz not defterlerine kaydedin. 

 • Alanlar
  Alanlar, herkesin aynı noktada kalmasına yardımcı olmak için önemli olan şeyleri ön plana çıkarır. Not defterlerinizi alanların içinde gruplandırın, böylece her ekip kendi işiyle ilgili olanı tek bir yerde bulabilir.

 • Sabitlenmiş Notlar
  Sürekli aynı bilgilere mi başvuruyorsunuz? Her zaman kolayca erişilebilir olması için onları bir nota yerleştirin ve bir alanın üst kısmına sabitleyin. Ayrıca, dikkati üstlerine çekmek için, oluşturduğunuz yeni notları da sabitleyebilirsiniz.

 • Güçlü Arama
  Nereye kaydedilmiş olursa olsun, ihtiyacınız olan her şeyi, bulun. Notları başlık, tarih, içerik türü veya anahtar kelimeye göre arayın. Filtreler uygulayın ve yazarken sonuçları alın. Resimlerdeki ve el yazılarındaki kelimeleri bile arayabilirsiniz.  

İletişim ve işbirliği

Evernote Teams, ilgili araştırmaya kolay erişim sağlayarak, kim yapmış olursa olsun, şirketinizdeki herkesin ortak bir paylaşılan bilgi zemininde çalışmasına yardımcı olur. Bu, insanların aynı bilgileri tekrar tekrar iletmek zorunda olmadığı anlamına gelir, böylece iş akışları engellenmez ve ekiplerin işleri halletmesi kolaylaşır. 

 • Belgeler üzerinde ortak çalışma
  Ekip üyelerinin nerede olurlarsa olsunlar, hatta çevrimdışıyken bile aynı not üzerinde çalışmaları için izinler belirleyin.

 • Yenilikler
  Ekipteki herkese e-posta göndermenize gerek kalmadan tüm ekip üyelerini aynı sayfada buluşturun. Alanlar yeni oluşturulan ve güncellenen notları ön planda gösterir.

Bireysel araştırmaları ekip için hızlı kavrama yeteneğine dönüştürün

Bir web tarayıcısı, PDF belgesi ve bir ok resmi

Web sitelerinden ve makalelerden belgelere ve e-postalara kadar her tür içeriği notlarınızın yanında kaydedin.

Bir web tarayıcısı, PDF belgesi ve klasör resmi

Araştırmaları, herkesin bilgilerini herkes için erişilebilir kılan merkezi bir yerde toplayın ve depolayın.

Bir PDF belgesi, kare notlar ve büyüteç resmi

İhtiyacınız olanı hızlıca bulun. PDF'ler, Office belgeleri ve el yazısı notlar içinde bile arama yapabilirsiniz.

Kitap ve ampul resmi

Kimin yaptığına bakılmaksızın kolayca geçmiş işlere göz atın ve bilginin şirket içinde kalmasını sağlayın.

Araştırma için bilgi toplamaktan noktaları birleştirmeye gidin

/ Kullanıcı / Ay

Start free trial