Rozwijaj relacje handlowe dzięki Evernote Teams

Zdjęcie pracowników biurowych korzystających z komputerów i dużego szkicownika, ilustrujące Evernote Teams jako narzędzie do współpracy przy sprzedaży

Spraw, aby Twój zespół sprzedażowy był skoncentrowany na sprzedaży

Image of team working on laptops and tablets, illustrating use of sales productivity toolsIstnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój zespół sprzedażowy traci codziennie wiele czasu na przekopywanie się przez notatki, szukanie informacji i starania o zapewnienie przejrzystości w zakresie osiąganych postępów. Zapisy rozmów sprzedażowych i spotkań mają postać karteczek samoprzylepnych i notesów, a także rozmaitych dokumentów cyfrowych. Te różnorodne dokumenty są przechowywane w wielu różnych miejscach, co sprawia, że zespołom sprzedażowym trudno jest dokładnie określić, na jakim etapie rozmów z potencjalnym klientem się zatrzymali. Kto wie, gdzie znajdują się najnowsze skrypty sprzedażowe, szablony e-maili i prezentacje? Co kryje w rękawie marketing? Czy najbardziej aktualne materiały sprzedażowe są na Slacku lub na Dysku Google, w e-mailu, a może jeszcze gdzieś indziej?

Evernote Teams pozwala uporać się z chaosem, dzięki czemu Twój zespół może skupić się na finalizowaniu sprzedaży. Dynamiczne notatki, szablony, notatniki i znaczniki oraz obszary współpracy pozwalają na przechowywanie ważnych materiałów, narzędzi sprzedażowych, dokumentów i śledzenie kampanii. Wszystko jest uporządkowane pod kątem efektywności sprzedaży i łatwo dostępne wszędzie tam, gdzie Twoi handlowcy muszą pracować. Bez względu na to, czy są w biurze, w domu, czy w terenie, Twoi pracownicy będą mogli spędzać mniej czasu na szukaniu informacji, a więcej na sprzedaży.

Ilustracja zespołu pracującego na laptopach i tabletach, obrazująca wykorzystanie narzędzi zwiększających produktywność w sprzedaży

Wzmocnij efektywność sprzedaży swojego zespołu

Zarządzanie informacjami handlowymi i współpraca w zakresie sprzedaży mają kluczowe znaczenie dla efektywnego przepływu kupujących przez ścieżkę sprzedaży. Kompleksowe rozwiązania skracają czas potrzebny na przygotowanie się do rozmów handlowych, kontrolę punktów kontaktu z kupującymi, synchronizację z planami marketingowymi i finalizowanie transakcji. Evernote Teams pracuje tak, jak Ty chcesz pracować. Zapisuj swoje uwagi i dane kontaktowe w dowolny sposób, a następnie przekształcaj je w cyfrowe notatki, które można przechowywać, przeszukiwać i udostępniać. Korzystaj z naszych szablonów, lub twórz własne. Jako narzędzie zwiększające efektywność sprzedaży, Evernote Teams zapewnia dostęp do wszystkich informacji i ułatwia ich organizację.

Dopasuj strategie marketingowe do planów sprzedaży

Evernote Teams gromadzi to wszystko w elastycznym, przyjaznym środowisku współpracy, w którym każdy może dzielić się spostrzeżeniami, śledzić działania i obserwować wyniki. Zbyt często działy sprzedaży i marketingu pracują oddzielnie, na swoich własnych podwórkach, odcięte od wzajemnych potrzeb i codziennych aktywności.

 • Zapewnij działom sprzedaży i marketingu dostęp do tych samych informacji dzięki obszarom dedykowanym konkretnym kwartałom sprzedaży, kampaniom, sektorom lub innym mającym sens kryteriom.

 • Scentralizuj i uporządkuj najnowsze materiały i narzędzia sprzedażowe, aby przedstawiciele handlowi mieli do nich łatwy dostęp.

 • Użyj szablonu planu marketingowego, aby zebrać opinie swoich przedstawicieli na temat pochodzenia, analizy SWOT i personaliów klientów.

 • Wykorzystaj szablon kalendarza mediów społecznościowych, aby zaplanować działania, poinformować sprzedawców o ważnych terminach i na bieżąco informować wszystkich zainteresowanych.

 • Twórz szablony niestandardowe, aby śledzić poziom zaangażowania, pomagając przedstawicielom handlowym przewidywać wpływ działań marketingowych na przychodzące lejki sprzedażowe i uwzględniać w kampanii komunikaty, które zyskują największą popularność.

Każda sprzedaż wymaga wiele pracy. Trzymaj wszystkie informacje w jednym miejscu

Rozpocznij darmowy okres próbny

Nigdy już nie stresuj się na myśl o prezentacji handlowej

Właściwe informacje podane we właściwym czasie mogą mieć wielki wpływ na to czy transakcja dojdzie do skutku, czy szansa przepadnie. Dzięki Evernote Teams zbiorowa wiedza i zasoby Twojego zespołu są na wyciągnięcie ręki każdego.

 • Zbuduj solidną historię konta z dynamicznymi notatkami zawierającymi zarówno dane wpisywane z klawiatury, jak i obrazy, dźwięki, filmy, pliki z Dysku Google, a nawet fragmenty rozmów ze Slacka.

 • Przygotuj się do każdego spotkania, mając szybki dostęp do wszystkich dostępnych materiałów i informacji - od notatek zrobionych przez innego przedstawiciela po najnowsze raporty rynkowe - wszystko uporządkowane, przeszukiwalne i dostępne w każdej chwili.

 • Skorzystaj z naszego planu wstępnej rozmowy sprzedażowej, aby szczegółowo określić powiązania uczestników i ich znaczenie dla transakcji, materiały, które należy przynieść, najważniejsze pytania, które należy zadać i odpowiedzi na spodziewane pytania.

 • Odbywaj rozmowy handlowe na bieżąco i wracaj do miejsca, w którym przerwałeś rozmowę z dowolnym kontaktem, jako że pełny podgląd sytuacji na koncie jest dostępny gdziekolwiek jesteś - nawet w trybie offline.

 • Śledź wyniki rozmów i kolejne kroki dzięki szablonowi podsumowania rozmowy.

 • Przekształć dokumenty i odręczne zapiski w cyfrowe notatki z możliwością przeszukiwania przy pomocy funkcji skanowania dokumentów, przeszukiwania plików PDF i dokumentów, a nawet przeszukiwania pisma odręcznego.

Opanuj zarządzanie relacjami z klientami

Mniejsze zespoły sprzedażowe mogą używać Evernote Teams jako lekkiego narzędzia do współpracy w sprzedaży i platformy do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Notatki i notatniki mogą być łatwo dostosowane do potrzeb klienta, aby śledzić każdą interakcję, osobiste preferencje, transakcje, historię zamówień i relacje z obsługą klienta. Obszary mogą pełnić rolę przyjaznego użytkownikowi kokpitu do śledzenia najnowszych działań i wydarzeń oraz informowania na bieżąco wszystkich zainteresowanych.

Zwiększ sprzedaż

Evernote Teams pozwala zespołom sprzedaży wyeliminować dublujące się działania i przeszkody w przepływie pracy. Płynna współpraca w sprzedaży i zarządzanie informacjami o sprzedaży usprawniają przygotowania i czynności administracyjne, oszczędzając czas, który można przeznaczyć na sprzedaż. Załóżmy, że przeciętny przedstawiciel handlowy ma do czynienia z 30 klientami dziennie. Przyspieszenie każdego procesu choćby o pięć minut na klienta może przynieść ponad dwie godziny dodatkowego czasu na realizację celów sprzedażowych.

 • Użyj szablonu planowania strategicznego do zapoznania wszystkich z ogólną wizją i celami sprzedażowymi.

 • Wyznacz specjalny obszar poświęcony wdrażaniu nowych przedstawicieli - centralizując wszystkie procesy, zasoby i narzędzia potrzebne do tego, by jak najszybciej mogli zacząć pracować na najwyższych obrotach i dążyć do osiągnięcia założonych celów.

 • Wzmocnij swoje zespoły sprzedażowe, przechowując zatwierdzone skrypty sprzedażowe i najnowsze komunikaty dla każdego etapu lejka sprzedażowego przypięte do górnej części obszaru.

 • Przedstaw spójną strategię sprzedaży i dobrze zdefiniowane procesy sprzedażowe w spersonalizowanych notatkach, udostępnianych wszystkim działom i zespołom.

Wyeliminuj luki, które hamują procesy sprzedażowe

Grafika przedstawiająca zapisywanie danych sprzedażowych z internetu w Evernote Teams

Zbieraj dane na temat potencjalnych klientów ze stron internetowych i najnowszych artykułów prasowych.

Grafika przedstawiająca zapisywanie danych sprzedażowych z poczty elektronicznej i kontaktów na smartfonie

Zachowuj informacje pochodzące z rozmów telefonicznych, notatek ze spotkań, wizytówek, e-maili i rozmów na Slacku.

Grafika przedstawiająca dokument z wykresem kołowym ułożonym nad innym dokumentem, przedstawiająca Evernote Teams jako rozwiązanie do generowania potencjalnych klientów

Scentralizuj przechowywanie materiałów sprzedażowych i informacji o potencjalnych klientach, aby każdy miał do nich dostęp.

Grafika przedstawiająca strzałki okrążające wykres słupkowy, obrazująca integrację Evernote Teams z narzędziami zwiększającymi efektywność sprzedaży

Utrzymuj wszystkich zainteresowanych na bieżąco z aktualizacjami w jednym miejscu.

Każda sprzedaż wymaga wiele pracy. Trzymaj wszystkie informacje w jednym miejscu

za użytkownika miesięcznie

Start free trial