UYGUN KOŞULLARI SAĞLAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN EVERNOTE İNDİRİMİ*

Evernote ile Okul Görevlerinizi Yapın

Bir yıllık Evernote Personal'da %50 indirim alın. Öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeyi kaydedin ve gittiğiniz her yere götürün.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap

Evernote, öğrencilerin klavye ile girilmiş ve el yazısıyla tutulmuş ders notlarını, şemaları ve diğer kaynakları düzenlemelerine yardımcı olur

Ödevlerinizi düzenleyin

Görevleri ve bitiş tarihlerini takip edin, notlar alın ve paylaşın, hatta el yazınızı tarayın. Her şeyi tek bir yerde ilgili bildiriler, araştırmalar ve yazı tahtası fotoğraflarıyla bağlantılı tutun.

Evernote, öğrencilerin klavye ile girilmiş ve el yazısıyla tutulmuş ders notlarını, şemaları ve diğer kaynakları düzenlemelerine yardımcı olur

İstediğiniz yerde öğrenin

Her zaman bir şeyleri nereye kaydettiğinizi mi unutuyorsunuz? Konum ve katılımcılar gibi etiketleri, metin ve takvim bilgilerini aratın ve tüm çalışma materyallerinizi cihazlarınız arasında senkronize edin, çevrimdışıyken bile!

Evernote, öğrencilerin PDF'lere açıklama eklemesine, el yazısı notları kaydetmesine ve aramasına olanak tanır

Drive ile Çalışın

Ders içeriğinizi ve fikirlerinizi tek bir yerde tutmak için Google Drive dosyalarını Evernote'a kaydedin. Ayrıca, hiçbir şeyin gözden kaçmaması için, birincil Google Takviminize bağlanabilir ve görev bitiş tarihleri belirleyebilirsiniz.

Engadget öneriyor

CNBC'nin "On the Money" programında

“Çoğu öğrenci için, Evernote'u, Windows cihazları, Mac'ler, Android telefonlar ve iPhone'lar gibi çok geniş yelpazedeki platformlarda çalıştığı için öneriyoruz. Ayrıca, birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor”.

— Dana Wollman, Engadget Genel Yayın Yönetmeni, "Yeni Okula Dönüş Gereçleri", 2019 Sonbahar

İstediğiniz her şeyi başarın

Milyonlarca öğrencinin, stresi azaltmak ve Princeton, Claremont Colleges, Stanford ve UC Berkeley gibi önde gelen üniversitelerde başarıya ulaşmak konusunda Evernote'a güvenmesinin nedenini keşfedin.

Tüm özellikler, yarı fiyatına

Düzenli bir öğrenci yaşamını gözünüzde canlandırın

Bir yıllık Evernote Personal'da %50 indirim alın.

Zaten hesabınız var mı? Giriş Yap